Výhody vložek do pracovních bot

Výhody vloek do pracovních bot MEDICOVI

Dlouhé stání a chůze po tvrdém povrchu může vést ke zranění, nepohodlí a únavě. To je důvod, proč se mnoho lidí obrací k bezpečnostní obuvi a pracovní obuvi, aby jim poskytlo pohodlí a podporu. Pár pracovních bot je jediná věc, která stojí mezi nohama pracovníků a tvrdým povrchem, takže pracovníci nespoléhají na své boty pouze jako na ochranu a bezpečnost, ale také na fyzickou podporu. Pracovní boty však samy o sobě dokážou jen tolik.

 

Nákazy nošení pracovních bot bez originálních vložek 

Dlouhodobé stání na tvrdých površích a práce ve standardní pracovní obuvi může z dlouhodobého hlediska vést ke zranění a nepohodlí. Studie ukazují, že dlouhé stání může mít za následek bolesti dolní části zad a nohou, únavu a kardiovaskulární problémy. Tovární vložky, které se dodávají ve většině bezpečnostních bot a pracovních bot, nejsou hodnoceny z hlediska korekce zarovnání, pohodlí nebo snížení nárazu. Často jsou to tenká vrstva látky nebo paměťové pěny, která nabízí malou podporu nebo se rychle stlačí po dlouhých hodinách stání. Mnoho lidí, kteří celý den pracují na nohou, pociťuje po směně bolavé nohy, nohy a záda a věří, že neexistuje způsob, jak se těmto nepříjemnostem vyhnout. Ukázalo se však, že podpora stélky, která podporuje správné vyrovnání kostry a tlumení nárazů, dělá rozdíl. Toho lze dosáhnout téměř v jakékoli pracovní obuvi přidáním stélky na trhu.

 

Zlepšují vložky výkon v pracovních botách?

Přidejte do svých pracovních bot vložky, které vašim nohám dodají potřebnou oporu. Studie ukazují, že vložky mají pozitivní vliv na výdrž a rovnováhu, obojí je důležité při dlouhém stání. Vložky zvyšují pohodlí, zlepšují pohyblivost kloubů a zajišťují stabilizaci a vyrovnání. Jiná studie, která byla provedena na vojácích, ukazuje, že nošení vložek po prodeji snižuje zranění. Bylo také prokázáno, že vložky snižují četnost výskytu bolesti svalů, otoků nohou, plantární fasciitidy a plochých nohou.

 

Jaké vložky se nejlépe hodí do pracovních bot?

Když čelíte výběru, jaké vložky koupit, někteří lidé mohou být v pokušení koupit si polštářové vložky. Polstrované vložky mohou poskytnout dočasné pohodlí, ale nejsou dostatečně pevné, aby si udržely svůj tvar a dlouhodobě podporovaly vaše nohy. Vložky Protalus řeší hlavní příčinu mnoha problémů s chodidly, poskytují dlouhodobé pohodlí a vyrovnávají kinetický řetězec. Byly vyhodnoceny nezávislou stranou, aby se zajistilo, že nositel zažije korekci zarovnání, která pomáhá redistribuovat tlak a zabraňuje zranění. Vložky Protalus vás podpoří v práci na každém kroku, abyste mohli odejít ze směny a stále si užívat života, na kterém tak tvrdě dřete.


Mohlo by se vám líbit