Běžecké vložky

Výhody vložek Medicovi pro běžce, chodce a turistiku

  • Zlepšená celková rovnováha
  • Hydraulické tlumení nárazů na vodní bázi
  • Rychlejší zotavení pro chodidla a zbytek těla
  • Snížení stresu v klíčových oblastech těla
  • Ochrana paty a Achillovy šlachy

Cvičení pro vaše nohy

Moderní boty jsou navrženy tak, aby odváděly otřesy a nárazy od nohou. Ale z dlouhodobého hlediska to může způsobit, že nohy běžce jsou oslabené a náchylné k namáhání. Naše nohy se vyvinuly tak, aby zvládaly stres z pravidelného pohybu. Ve skutečnosti tento pohyb potřebují, aby se mohli správně rozvíjet.

Vložky Medicovi mění způsob, jakým se vaše nohy vyrovnávají se stresem při běhání. Spíše než aby usnadnily život vašim nohám, tyto vodou naplněné vložky spouštějí hydraulické tlakové vlny, které přerozdělují váhu a energii – zajišťují, že vaše nohy reagují přirozeně.

Věda nám říká, že podpěry klenby, i když poskytují vašim nohám pohodlný polštář, mohou ve skutečnosti z dlouhodobého hlediska způsobit více škody než užitku. Zabraňují tomu, aby vaše nohy fungovaly tak, jak příroda – a tisíce let evoluce – zamýšlely. Proto jsou vložky Medicovi ploché. Naše vložky vytvářejí podmínky podobné běhu naboso, protože posilování chodidel přináší dlouhodobou úlevu od bolesti, lepší rovnováhu a lepší držení těla.

Technologie za sportovními vložkami Medicovi Sport 100

Sportovní vložky Sport 100 byly vyvinuty zcela novou technologií, v níž hydraulický tlak zvyšuje rovnováhu těla, a to prostřednictvím posílení a urychlení senzorických informací ze senzorických nervů chodidel, podmíněných centrální nervovou soustavou (CNS).
 
Terapie vodními vlnami je tvořena vodou, která vyplňuje všechny naše vložky. V kombinaci s měkkou EVA podrážkou to přináší sérii hydraulických tlakových vln pokaždé, když uděláte krok. Nárazy, otřesy a váha jsou rovnoměrněji rozloženy podél chodidel, což zajišťuje lepší rovnováhu a pořádný trénink pro důležité svaly a šlachy na každém chodidle.

Vědecky navrženo pro ochranu a výkon

Věda za dnešní sportovní obuví pomohla vytvořit velmi účinnou obuv. Velcí výrobci a sportovní značky však mají tendenci vycházet vstříc stereotypní představě o tom, co je běžec nebo sportovec. Skutečnost je taková: sportovci, chodci a turisti mají všechny tvary a velikosti – a všichni mají individuální potřeby, pokud jde o podporu a ochranu nohou.

Nově definovány běžecké boty

Lepší rovnováha

Vložky Medicovi vytvoří rovný povrch pro vaše nohy uvnitř běžeckých bot. To vytváří přirozenější zážitek z běhu pro svaly a šlachy na chodidlech – posiluje a upravuje chodidla, abyste minimalizovali bolest a zlepšili rovnováhu.

Terapie vodními vlnami

Naše vložky naplněné vodou v podstatě mění způsob, jakým běžecké boty chrání vaše nohy. Zatímco moderní sportovní obuv je navržena tak, aby omezovala pohyb svalů a šlach na chodidle, vložky Medicovi to dělají naopak... ve skutečnosti vaše nohy nutí pracovat silněji.

Vyvážené rozložení sil

Zatímco moderní obuv má tendenci soustřeďovat síly chodidla a otřesy pouze na jednu stranu podešve, vložky Medicovi poskytují vyvážené rozložení síly pro efektivnější a vyváženější zážitek z běhu pro vaše nohy.

SPORT 100

Ortopedické vložky Sport 100 slouží k okamžitému zlepšení stability. Vyvinuté speciálně pro sportovce. Úleva od bolesti chodidla, kolen, kyčlí a zad.

Sport 100

Size
Běžná cena1 710 Kč
/
Včetně daně.
Vyberte prosím svou velikost:
Size
Běžná cena1 710 Kč
/
Včetně daně. Doprava zdarma.
1 Pár

SPORT 100

Ortopedické vložky Sport 100 slouží k okamžitému zlepšení stability. Vyvinuté speciálně pro sportovce. Úleva od bolesti chodidla, kolen, kyčlí a zad.

Sport 100

Size
Běžná cena1 710 Kč
/
Včetně daně.

Customer Reviews

Based on 10 reviews
80%
(8)
10%
(1)
0%
(0)
10%
(1)
0%
(0)
J
Jan Sipeky (Zvolen, Slovakia)

Sport 100

K
Katarína Bednariková (Nitra, Slovakia)

Sport 100

I
Ivan Kertés

Prvý deň v pracovnej obuvi vložky sport 100 a cítiť obrovský rozdiel oproti Scholl vlozkam

L
Lucia Kolesarova

Sú peckové.....

K
Kateřina Šildrová

Jsou skvělé! Běhání bez nich si už nedovedu představit