1. Zlepšete svůj švihStabilizujte svůj pat
    Zmírníte únavu chodidel a nohOU

Smyslové hydraulické golfové vložky do bot MEDICOVI G40 zlepší Váš golf způsobem, jaký jste předtím nezažili

Vyvinuty ve spolupráci s profesionálním trenérem PGA Clausem Valterem


Dynamická rovnováha během švihu a statická rovnováha během patování jsou velmi důležité pro to, jak uskutečníme švih a jaký bude náš pat. Jak funguje systém rovnováhy a které faktory přispívají k jejímu zlepšení, je pravděpodobně neznámé každému hráči golfu.


Nový revoluční systém, který je vyvinut v golfových vložkách do bot MEDICOVI-G40, zvyšuje přísun informací do systému rovnováhy během švihu a patování.

Zlepšete svůj švih

Během švihu golfové vložky MEDICOVI-G40 bleskově vyvolají rychlou vjemovou aktivitu nervového systému v chodidle, což zvýší přísun informací o stabilitě v podvědomí. Golfové vložky MEDICOVI-G40 mají pozitivní účinek na stabilitu během úderu, která je dosažena díky smyslové aktivitě vložky do bot.

Během trénování v golfových vložkách do bot MEDICOVI-G40 dosáhněte na hrací ploše delšího odpalu, jakož i přesnějšího švihu. Dostaňte míček blíže k jamce během úderu!

  • Zlepšete svoji dynamickou rovnováhu
  • Dosáhněte delší odpal
  • Dosáhněte větší kontrolu nad míčkem

Produkty

Golfové vložky do bot

G40

G40

Ortopedické vložky MEDICOVI-G40 aktivně vylepšují centrum stability. Vyvinuté speciálně pro golfisty ve spolupráci s profesionálním trenérem Claus Valter.