TréninK rovnováhyRS - ROZTROUŠENÁ skleróza
RehabilitačnÍ tréninKPrevencE pádŮ

Terapie vlnami vody

Svépomocný trénink rovnováhyNavrácení ztracené rovnováhyPrevence ztráty rovnováhyEfektivní trénink rovnováhy po mozkové příhodě Prevence pádů Snížení potřeby ortézZmírnění a odstranění bolesti chodidel a zadOdstranění pocitu “studených chodidel”Certifikované výsledky

Problémy s rovnováhou

Ortopedické vložky MEDICOVI T40 a MEDICOVI T45 jsou považovány za technický nástroj, tak jako například brýle - účinkují stejně rychle. Jejich význam spočívá v tom, že unikátní Terapie vodními vlnami poskytuje, nezávisle na problému s rovnováhou, nepřetržitě a přímo informace rovnovážnému systému. Závisí na druhu problému, v jakém rozsahu je rovnovážný systém schopen využít výhody lepší informovanosti.

  • Účinek na zlepšení rovnováhy u pacientů s RS závisí samozřejmě na míře poškození nervového systému, ale pokud jsou senzorické nervy chodidla aktivní s rovnovážným systémem, mohou vložky MEDICOVI vliv na rovnováhu zlepšit.
  • Pacientům s ohraničeným smyslem pro rovnováhu po mrtvici urychlují vložky MEDICOVI rehabilitaci. 
  • Starším lidem s častějšími pády poskytují vložky MEDICOVI více sebejistoty.
  • Studie prokázaly, že v mnoha případech je možné nahradit ortézy vložkami MEDICOVI T40.


Bolest

Problémy s rovnováhou jsou bohužel často spojené s bolestmi chodidel, nohou a celého zbytku pohybového aparátu. Zejména ortopedické vložky MEDICOVI T45 poskytují kromě větší rovnováhy i úlevu od bolesti v nártu, patě, bedrech a zádech. 

Produkty

Trénink rovnováhy

T40

T40

Ortopedické MEDICOVI-T40 jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis), též při bolestech přední části chodidla. Roszroušená Skleróza, Diabetes.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytují nejúčinnější úlevu od bolesti nártu, přední části chodidla, paty, kolen, kyčlí a zad. Vhodné pro: Roszroušená Skleróza, Diabetes (Diabetická noha).