TréninK rovnováhyRS - ROZTROUŠENÁ skleróza
RehabilitačnÍ tréninKPrevencE pádŮ

Terapie vlnami vody

Svépomocný trénink rovnováhyNavrácení ztracené rovnováhyPrevence ztráty rovnováhyEfektivní trénink rovnováhy po mozkové příhodě Prevence pádů Snížení potřeby ortézZmírnění a odstranění bolesti chodidel a zadOdstranění pocitu “studených chodidel”Certifikované výsledky

Terapie vlnami vody

Nová, jedinečná ortopedická terapie založená na neustálém pohybu chodidla vyvolaném extrémně rychlými vlnami vody.

Technický důvod okamžité úlevy od bolesti chodidla je rychlost, kterou se pohybují hydraulické tlakové vlny vody ve vložce MEDICOVI. Použitím vody v souvislosti s nejnovějšími vědecko-technickými poznatky může voda vytvářet kontinuálně se měnící tlakové vlny na povrch chodidla v průběhu milisekund.

Ortopedické vložky MEDICOVI jsou technickým výrobkem, podobně jako brýle, účinkují stejně rychle.


Razantní změny tlakových vln vody způsobují:

  • Okamžité, silné a dynamické odlehčení povrchu chodidla.
  • Výrazné zvýšení prokrvení chodidla a nohy v důsledku vysoce účinné senzorické masáže vlnami vody, která nutí nohu více se pohybovat.
  • Okamžitý účinek na zlepšení rovnováhy způsobený okamžitým senzorickým vlivem na nervová zakončení v chodidle.

Produkty

Trénink rovnováhy

T40

T40

Ortopedické MEDICOVI-T40 jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis), též při bolestech přední části chodidla. Roszroušená Skleróza, Diabetes.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytují nejúčinnější úlevu od bolesti nártu, přední části chodidla, paty, kolen, kyčlí a zad. Vhodné pro: Roszroušená Skleróza, Diabetes (Diabetická noha).