DiabetesReVmaArtróza

Jedinečná a nová ortopedie s okamžitou úlevou od bolesti

Prevence zátěžového poškození chodidla (diabetická noha) Minimalizuje škodlivý přetrvávající tlak na chodidlaZvyšuje prokrvení pokožky chodidel a noh Rychlá úleva od bolesti v nártu trvalým, jemným, ale silným působením vln vody Okamžitá úleva od bolesti noh, kolen, kyčelních kloubů a zad​ Okamžité zlepšení rovnováhy

Ochrana vrstev pokožky chodidla

S výjimkou diabetiků s těžkou neuropatií na chodidlech musí každý, kdo nosí v obuvi vložky MEDICOVI T40 nebo MEDICOVI T45, pocítit na chodidle nohy silný a okamžitý analgetický účinek. S vložkami si zároveň všimnete, jak tlakové vlny smyslové terapie dodávají chodidlu sílu vlnami vody a zklidňujícími pohyby. Budete pociťovat, jak vás tlakové vlny vody ve vložce budou nutit vykonávat tlumící pohyby. Jen patentované ortopedické vložky MEDICOVI T40 a T45 mají prostřednictvím terapie vlnami vody jedinečné vlastnosti: zmírnění maximálního tlaku, redukce času vlivu tlaku na jednotlivé části pokožky chodidla a zvýšení průtoku krve. 

Produkty

Diabetes, Revma

T40

T40

Ortopedické MEDICOVI-T40 jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis), též při bolestech přední části chodidla. Roszroušená Skleróza, Diabetes.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytují nejúčinnější úlevu od bolesti nártu, přední části chodidla, paty, kolen, kyčlí a zad. Vhodné pro: Roszroušená Skleróza, Diabetes (Diabetická noha).