Spadlá klenbaBolest nártu
Bolest přední části chodidla

Jedinečná a nová ortopedie s okamžitým tlumením bolesti

Pohyby při terapii vlnami vody přinášejí okamžité a značné zmírnění bolestiRedukce přetrvávajícího tlaku na bolestivé bodyVýrazné zlepšení prokrvení chodidla

Úleva od bolesti Terapií vlnami vody vložkek MEDICOVI

S vložkami MEDICOVI přímo v botách vidíme, jak funguje terapie vlnami vody, protože poskytuje okamžitou úlevu od bolesti. Tlakové vlny vody se formují nepřetržitě a masírují chodidlo, což znamená:

  • Zkracuje se doba, během které nosná buňka ztrácí energii.
  • Zvyšuje se prokrvení, a tím i zásobování energií.
  • Větší část chodidla nosí váhu těla.


V mnoha zemích se používá ortopedická vložka na míru, která podporuje oblouk nártu a fixuje se pelotou. Při tomto způsobu tlumení bolesti se jedná o fixaci chodidla a přenesení části zátěže bříška chodidla zpět do středu chodidla.


Pomocí vložek MEDICOVI je úleva od bolesti založena na opačném principu, protože senzorická Terapie vlnami vody výrazně zvyšuje pohyby bříška chodidla, a tím se redukuje stálý tlak, který vyvolává bolest, a současně zvyšuje prokrvení podpůrných buněk bříška chodidla. Je to nový a jedinečný ortopedický princip vytvořený na základě nejnovějších poznatků ortopedické techniky.

Mnozí lidé jsou kvůli bolesti a nepohodě nuceni vícekrát denně měnit obuv. Úleva od bolesti pomocí terapie vlnami vody s vložkami MEDICOVI odpovídá tisícinásobné změně obuvi během dne.

Produkty

Spadlá klenba

Front

Front

Ortopedické vložky MEDICOVI-Front jsou vhodné na každodenní nošení při bolesti přední části chodidla (spadlá klenba, bolest v nártu).

H20

H20

Ortopedické vložky MEDICOVI-H20 jsou vhodné pro každodenní nošení v dámských lodičkách při bolestech chodidel.

T40

T40

Ortopedické MEDICOVI-T40 jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis), též při bolestech přední části chodidla. Roszroušená Skleróza, Diabetes.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytují nejúčinnější úlevu od bolesti nártu, přední části chodidla, paty, kolen, kyčlí a zad. Vhodné pro: Roszroušená Skleróza, Diabetes (Diabetická noha).