FOTBALOVÉ VLOŽKY

Pomocí vodou plněných vložek do bot MEDICOVI můžete zlepšit svojí rovnováhu při kopu, driblingu a obehrání soupeře o míč.


Úplně nová, jedinečná technologie, založená na principu hydrostatického tlaku, díky kterému můžete zvýšit svojí rovnováhu při kopu, jakož i driblingu a při obehrání soupeře o míč, současně chrání patu, koleno, boky a záda, ale slouží i k prevenci zranění třísel a Achillovy šlachy. 

Rovnovážný systém


Ze zobrazeného cyklu rovnováhy je jasné, že přání k provedení určitého pohybu je integrální součástí rovnovážného systému. Náš reakční čas je příliš pomalý na to, abychom mohli vědomě řídit naše mikro pohyby. Rychlost informací v nervech rovnovážného systému je příliš velká. V současnosti uběhnou nejrychlejší muži vzdálenost 100 m pod 10 sekund, tzn., že zaběhnou 10 m za 1 sekundu. 
Rovnovážný systém dokáže snadno pracovat při takové rychlosti a v každém těle udržovat množství mikro pohybů na stejné úrovni s rychlostí. Právě zde ukazují vložky do bot MEDICOVI svou velkou účinnost, protože hydraulické vlny ve vložkách jsou tvořeny při extrémně vysoké rychlosti, čímž tlakové vlny konstantně poskytují zvýšený, jednoznačnější a rychleji rovnováhu vyrovnávající účinek na senzorické nervy nohou. Tím se stávají šablony ve vašem podvědomí, které v sobě ukrývají rovnováhu pro kop, dribling nebo obehrání soupeře o míč, mnohem ostřejšími. Tak se dá díky tréninku s vložkami MEDICOVI dosáhnout lepšího výkonu.

Produkty

Fotbalové vložky do bot

SPORT 100

SPORT 100

Ortopedické vložky MEDICOVI-SPORT 100 k okamžitému zlepšení stability. Vyvinuté speciálně pro sportovce. Úleva od bolesti chodidla, kolen, kyčlí a zad.