FOTBALOVÉ VLOŽKY

Pomocí vodou plněných vložek do bot MEDICOVI můžete zlepšit svojí rovnováhu při kopu, driblingu a obehrání soupeře o míč.


Úplně nová, jedinečná technologie, založená na principu hydrostatického tlaku, díky kterému můžete zvýšit svojí rovnováhu při kopu, jakož i driblingu a při obehrání soupeře o míč, současně chrání patu, koleno, boky a záda, ale slouží i k prevenci zranění třísel a Achillovy šlachy. 

Ochrana kolen a kyčlí (slabin)

Když vaše tělo otočíte co nejvíce, jak je to jen možné, do obou stran, můžete jasně cítit, že při otáčení těla jsou kolena, boky a slabiny s vložkami MEDICOVI v kopačkách mnohem méně zatíženy. Zuby kopaček drží boty pevně na zemi a pohyb nohou je volnější, čímž vznikne silné zatížení kolen, boků a slabin při točení těla. Voda ve vložkách MEDICOVI dovoluje noze uvnitř kopačky pracovat svobodněji, aniž by ztratila kontakt se zemí.

Čím více je noha fixována kopačkami a ortopedickými, nohám přizpůsobenými vložkami, tím silněji a jednostranněji jsou zatíženy kolena, boky, slabiny a záda a efekt přirozeného tlumícího systému nohou se redukuje. 

Nákresy 1 a 2 ukazují, že přirozeného pružení nohou se dosáhne odpružením palcového kloubu s pomocí skupin svalů C, D a E, které se pohybují sem a tam v závislosti na zatížení; spolu s tím se seskupení kostí, které tvoří trojúhelník D, pohybuje směrem nahoru a dolů. Čím více je klenba nohy podpírána, tím více se ničí přirozený tlumící systém nohy. Současně bude podepření klenby nohy tlačit celé zatížení těla na vnější stranu nohy tak, že tělesnou hmotnost nese trojúhelník A, který není odpružený. To může být příčinou velmi bolestivé, jednostranné zátěže kolen, boků, třísel a zad. 

Proto mají všechny vložky do bot MEDICOVI zcela hladký povrch, aby mohl přirozený tlumící systém optimálně pracovat současně s tím, jak je hydraulická, senzorická tlaková vlna vody neustále různě zatěžována nohou, což vede k velmi rozdílné a více přirozené zátěži pohybového aparátu.  

Produkty

Fotbalové vložky do bot

SPORT 100

SPORT 100

Ortopedické vložky MEDICOVI-SPORT 100 k okamžitému zlepšení stability. Vyvinuté speciálně pro sportovce. Úleva od bolesti chodidla, kolen, kyčlí a zad.