Patní ostruhaPlantární fasciitis
Bolest patyBolest Achillovy šlachy

Jedinečná pohybová ortopedie

Okamžité a efektivní tlumení bolestiVýrazné tlumení nárazůZvýšená elasticita šlach

Úleva od bolesti terapií vodními vlnami vložek MEDICOVI

Smyslová terapie vodními vlnami ve vložkách MEDICOVI poskytuje velmi účinné tlumení nárazů. Tlumení při nárazu přinutí hydraulické tlakové vlny, vodními vlnami provést správně pohyb paty, svalů a šlach chodidla a také sérii malých vertikálních pohybů. Tyto pohyby posilují úlevu od bolesti po nárazu přirozeným působením skrz polštář paty k šlachám a svalům, a tím zvýší jejich elasticitu. Vyvolaný pohyb současně výrazně zvyšuje prokrvení, čímž roste přívod energie do oblasti paty.

Aktivní pohyb šlach a svalů chodidla, který terapie vodními vlnami ve vložkách MEDICOVI podporuje, a dynamické uvolnění tlakové bolesti je velmi efektivní terapií ke snížení nebo odstranění bolesti v patě.

Odlehčení Achillovy šlachy

Problém s bolestivostí Achillovy šlachy má zejména mnoho sportovců. Tyto bolesti jsou často způsobeny nedostatečnou elasticitou plantární fascie, což také souvisí s Plantární fasciitis (zánět Plantární fascie). Proto je možné plantární fascii a Achillovu šlachu považovat za jeden celek.

Pokud plantární fascie ztratí svou elasticitu, pociťujeme to jako zkrácení šlachy, což vyvolává bolestivost Achillovy šlachy při zátěži.


Pohodlí - Zvýšená pohyblivost

Pohodlí je velmi důležitým faktorem, pokud při chůzi nebo běhu pociťujeme bolest. Bolest automaticky snižuje aktivitu. Díky dynamickému tišení bolesti vložkami MEDICOVI a kontinuální terapii vodními vlnami může člověk znovu získat pohodlí, a tím i automaticky zvýšit pohybovou aktivitu. Se zvýšením radosti z práce můžeme dosáhnout větší produktivity spolu se zlepšením kvality života.

Produkty

Patní ostruha Plantar fasciitis

Twin-Heels

Twin-Heels

Ortopedické vložky MEDICOVI-Twin-heels jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis) a bolestech nártu a spadlé klenbě.

T40

T40

Ortopedické MEDICOVI-T40 jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis), též při bolestech přední části chodidla. Roszroušená Skleróza, Diabetes.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytují nejúčinnější úlevu od bolesti nártu, přední části chodidla, paty, kolen, kyčlí a zad. Vhodné pro: Roszroušená Skleróza, Diabetes (Diabetická noha).

A40

A40

Žádné jiné pracovní vložky nedokáží nabídnout tlumení bolesti jako vložky MEDICOVI-A40. Jsou vhodné pro práci ve stoje a při chůzi.