Proč si vybrat vložky Medicovi?

Zlepšujeme zdraví nohou po celém světě – krok za krokem.

Jsme Dánové – skrz naskrz

S hrdostí můžeme říci, že všechny naše výrobní procesy, vývoj a výzkum probíhají přímo zde v Dánsku. Jsme 100% Dánové a jsme nadšeni, že můžeme sdílet naše inovativní vložky se světem.

U nás v Medicovi jsme hrdí na tři hlavní hodnoty: kvalitu, zákaznický servis a inovace. K vývoji nových produktů vždy přistupujeme vědecky. Proto se naši zákazníci stále vracejí.

Ve spolupráci s nejlepšími vědeckými mozky na univerzitě v Kodani a na univerzitě v Aalborgu jsme vyvinuli inovativní řadu senzorických vložek, které poskytují uklidňující a masážní účinek.

Přes dvě desetiletí na trhu

Již více než dvě desetiletí spolupracujeme s uznávanými vědci v Dánsku. A za tu dobu jsme nově definovali vložku a to, jak chrání nohy.

Dnes jsme jedním z největších dánských výrobců vložek – prodáváme desítky tisíc našich převratných produktů zákazníkům po celém světě.

Neustále analyzujeme data, studujeme zpětnou vazbu spotřebitelů a testujeme nové inovace, abychom zajistili, že naše vložky poskytují maximální podporu a ochranu.

Chcete se sami přesvědčit, jak vám vložky do bot Medicovi mohou změnit život?

Nakupujte s důvěrou díky naší 30 denní záruce vrácení peněz. Pokud nejste se svým nákupem spokojeni, jednoduše jej zašlete zpět do 30 dnů a vrátíme vám plnou částku. A pokud to není dostatečně působivé, nabízíme také dopravu a vrácení zdarma!

„Naše senzorické vložky naplněné vodou jsou výsledkem nejlepších lékařských znalostí v Dánsku, let testování a dvou desetiletí zkušeností.“