Patní ostruhaPlantární fasciitis
Bolest patyBolest Achillovy šlachy

Jedinečná pohybová ortopedie

Okamžité a efektivní tlumení bolestiVýrazné tlumení nárazůZvýšená elasticita šlach

Senzorická masáž 

Senzorická masáž nebo Terapie vlnami vody je definována jako činnost nohy sestávající z následujících tří prvků:

  • Neustále se měnící tlaková zátěž pod chodidlem (změna tlaku). 
  • Stimulace svalové aktivity a různorodé pohyby v chodidle.
  • Zvýšené uvědomění si držení těla a rovnováhy.


Senzorická, vodou plněná masážní vložka MEDICOVI byla vyvinuta s využitím pokročilých odborných znalostí v oblasti medicíny na Katedře buněčné a molekulární medicíny (ICMM) Kodaňské Univerzity, která na testování senzorických a masážních účinků terapie vodními vlnami vložky spolupracuje s Centrem pro senzomotorickou interakci  Univerzity Aalborg v Dánsku.

Produkty

Patní ostruha Plantar fasciitis

Twin-Heels

Twin-Heels

Ortopedické vložky MEDICOVI-Twin-heels jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis) a bolestech nártu a spadlé klenbě.

T40

T40

Ortopedické MEDICOVI-T40 jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis), též při bolestech přední části chodidla. Roszroušená Skleróza, Diabetes.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytují nejúčinnější úlevu od bolesti nártu, přední části chodidla, paty, kolen, kyčlí a zad. Vhodné pro: Roszroušená Skleróza, Diabetes (Diabetická noha).

A40

A40

Žádné jiné pracovní vložky nedokáží nabídnout tlumení bolesti jako vložky MEDICOVI-A40. Jsou vhodné pro práci ve stoje a při chůzi.