1. Zlepšete svůj švihStabilizujte svůj pat
    Zmírníte únavu chodidel a nohOU

Smyslové hydraulické golfové vložky do bot MEDICOVI G40 zlepší Váš golf způsobem, jaký jste předtím nezažili

Vyvinuty ve spolupráci s profesionálním trenérem PGA Clausem Valterem


Dynamická rovnováha během švihu a statická rovnováha během patování jsou velmi důležité pro to, jak uskutečníme švih a jaký bude náš pat. Jak funguje systém rovnováhy a které faktory přispívají k jejímu zlepšení, je pravděpodobně neznámé každému hráči golfu.


Nový revoluční systém, který je vyvinut v golfových vložkách do bot MEDICOVI-G40, zvyšuje přísun informací do systému rovnováhy během švihu a patování.

Zmírněte únavu chodidel a noh

Co může být pro většinu hráčů golfu překvapujícím, je délka přestávek během kol v golfu. Než zahrajeme 18 jamek, strávíme průměrně 70 % času stáním. Stání je mnohem více unavující než chození. Je to způsobeno tím, že stání vytváří únavu v chodidlech a nohách. 

Golfové vložky do bot MEDICOVI G40 výrazně snižují únavu. Faktem je, že variabilní hydraulický tlak ve vložce má vysokovýkonný vliv na dodávání energie do chodidel a nohou. Nižší stupeň únavy vede k větší koncentraci během hry.

Produkty

Golfové vložky do bot

G40

G40

Ortopedické vložky MEDICOVI-G40 aktivně vylepšují centrum stability. Vyvinuté speciálně pro golfisty ve spolupráci s profesionálním trenérem Claus Valter.