OdLEhčenÍ KOTNÍKŮ,

kolen, KYČLÍ a ZAD

Jedinečná a nová ortopedie, s okamžitým tlumením bolesti

Skvělé tlumení nárazů a jedinečný analgetický účinek při odlehčení kolen, kyčlí a zad Speciální ochrana kolenních a bederních kloubů, zejména při rotaci tělaRedukce bolestivých pnutí vznikajících v důsledku únavy zadZvýšení prokrvení chodidel a nohou

Terapie vlnami vody

Nová, jedinečná ortopedická terapie založená na neustálém pohybu chodidla vyvolaném extrémně rychlými vlnami vody.

Technický důvod okamžité úlevy od bolesti chodidla je rychlost, kterou se pohybují hydraulické tlakové vlny vody ve vložce MEDICOVI. Použitím vody v souvislosti s nejnovějšími vědecko-technickými poznatky může voda vytvářet kontinuálně se měnící tlakové vlny na povrch chodidla v průběhu milisekund.

Ortopedické vložky MEDICOVI jsou technickým výrobkem, podobně jako brýle, účinkují stejně rychle.


Razantní změny tlakových vln vody způsobují:

  • Okamžité, silné a dynamické odlehčení povrchu chodidla.
  • Výrazné zvýšení prokrvení chodidla a nohy v důsledku vysoce účinné senzorické masáže vlnami vody, která nutí nohu více se pohybovat.
  • Okamžitý účinek na zlepšení rovnováhy způsobený okamžitým senzorickým vlivem na nervová zakončení v chodidle.

Produkty

Odlehčení kotníků, kolen, kyčlí a zad

Twin-Heels

Twin-Heels

Ortopedické vložky MEDICOVI-Twin-heels jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis) a bolestech nártu a spadlé klenbě.

T40

T40

Ortopedické MEDICOVI-T40 jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis), též při bolestech přední části chodidla. Roszroušená Skleróza, Diabetes.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytují nejúčinnější úlevu od bolesti nártu, přední části chodidla, paty, kolen, kyčlí a zad. Vhodné pro: Roszroušená Skleróza, Diabetes (Diabetická noha).

A40

A40

Žádné jiné pracovní vložky nedokáží nabídnout tlumení bolesti jako vložky MEDICOVI-A40. Jsou vhodné pro práci ve stoje a při chůzi.