DiabetesReVmaArtróza

Jedinečná a nová ortopedie s okamžitou úlevou od bolesti

Prevence zátěžového poškození chodidla (diabetická noha) Minimalizuje škodlivý přetrvávající tlak na chodidlaZvyšuje prokrvení pokožky chodidel a noh Rychlá úleva od bolesti v nártu trvalým, jemným, ale silným působením vln vody Okamžitá úleva od bolesti noh, kolen, kyčelních kloubů a zad​ Okamžité zlepšení rovnováhy

Smyslová Terapie vlnami vody

Vždy, když se i jen minimálně změní těžiště těla, vytvoří se okamžitý řetěz tlakových vln vody. Hydraulické tlakové vlny jsou za účelem zmírnění tlaku transformovány do měkké vložky EVA, která jemně, ale zároveň silnými vlnami vody masíruje plosky nohou.

Prostřednictvím distribuce tlakových vln se redukuje doba zátěže na jednotlivé partie chodidla. Častým střídáním napětí a uvolnění dochází k omezení průtoku krve a přívodu energie k buňkám. Působením tlaku vody se tento čas zkracuje. Zejména pro diabetiky je škodlivá především dlouhodobá zátěž, tedy tlak a čas, v rámci něhož jsou ovlivněny konkrétní části chodidla.

Jemná masáž chodidla se provádí vlnami vody působením celkové váhy těla. Pohyby zvyšují prokrvení a podněcují buňky k absorbování glukózy (energie) pomocí enzymu AMPK, bez nutnosti inzulinu.

Pomocí terapie vodními vlnami se posiluje okysličení a přívod energie do hlubokých vrstev pokožky chodidla. Současně nutí méně používané části chodidla k převzetí účasti na nošení váhy těla.

Produkty

Diabetes, Revma

T40

T40

Ortopedické MEDICOVI-T40 jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis), též při bolestech přední části chodidla. Roszroušená Skleróza, Diabetes.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytují nejúčinnější úlevu od bolesti nártu, přední části chodidla, paty, kolen, kyčlí a zad. Vhodné pro: Roszroušená Skleróza, Diabetes (Diabetická noha).