DiabetesReVmaArtróza

Jedinečná a nová ortopedie s okamžitou úlevou od bolesti

Prevence zátěžového poškození chodidla (diabetická noha) Minimalizuje škodlivý přetrvávající tlak na chodidlaZvyšuje prokrvení pokožky chodidel a noh Rychlá úleva od bolesti v nártu trvalým, jemným, ale silným působením vln vody Okamžitá úleva od bolesti noh, kolen, kyčelních kloubů a zad​ Okamžité zlepšení rovnováhy

Úleva od bolesti kloubů a svalů při Artritidě

Pro pacienty s artritidou je tělesná aktivita nejlepším způsobem tlumení bolesti a prevence dny.

Jsou dva způsoby aktivace kloubů a svalů. První je přímá metoda, jako gymnastika, jízda na kole, plavání a jiné. Další možností je běžná nestrukturovaná aktivace kloubů a svalů, kterou denně vykonáváme. 

Úkolem přímé metody je zlepšení elasticity kloubů a posílení svalů, aby lépe podporovaly klouby. Přestože je tato metoda velmi přínosná, je mnoho pacientů s revmatoidní artritidou neochotných nebo neschopných cíleně cvičit.

Je extrémně důležité využít denní nestrukturovanou aktivaci kloubů a svalů, protože je pro mnohé pacienty s artritidou nejdůležitější aktivací jejich těla. A tady je jemná Terapie vlnami vody vložkami MEDICOVI efektivnější, protože mnohem větší celodenní aktivita na vložce přináší úlevu od bolesti a oživuje svaly a klouby.

Komfort - Vyšší pohyblivost

Pokud vám každý pohyb způsobuje bolest, je pohodlí velmi důležité. Nemoc automaticky ovlivní vaši pohyblivost. Pomocí dynamického zmírnění tlaku a kontinuální senzorické terapie vlnami vody dosáhnete vyššího pohodlí. Tím se automaticky zvyšuje úroveň aktivity s pozitivními účinky na cirkulaci krve, pohyby v kloubech a svalech a následně kvality života.

Produkty

Diabetes, Revma

T40

T40

Ortopedické MEDICOVI-T40 jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis), též při bolestech přední části chodidla. Roszroušená Skleróza, Diabetes.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytují nejúčinnější úlevu od bolesti nártu, přední části chodidla, paty, kolen, kyčlí a zad. Vhodné pro: Roszroušená Skleróza, Diabetes (Diabetická noha).