Spadlá klenbaBolest nártu
Bolest přední části chodidla

Jedinečná a nová ortopedie s okamžitým tlumením bolesti

Pohyby při terapii vlnami vody přinášejí okamžité a značné zmírnění bolestiRedukce přetrvávajícího tlaku na bolestivé bodyVýrazné zlepšení prokrvení chodidla

Senzorická masáž 

Senzorická masáž nebo Terapie vlnami vody je definována jako činnost nohy sestávající z následujících tří prvků:

  • Neustále se měnící tlaková zátěž pod chodidlem (změna tlaku). 
  • Stimulace svalové aktivity a různorodé pohyby v chodidle.
  • Zvýšené uvědomění si držení těla a rovnováhy.


Senzorická, vodou plněná masážní vložka MEDICOVI byla vyvinuta s využitím pokročilých odborných znalostí v oblasti medicíny na Katedře buněčné a molekulární medicíny (ICMM) Kodaňské Univerzity, která na testování senzorických a masážních účinků terapie vodními vlnami vložky spolupracuje s Centrem pro senzomotorickou interakci  Univerzity Aalborg v Dánsku.

Produkty

Spadlá klenba

Front

Front

Ortopedické vložky MEDICOVI-Front jsou vhodné na každodenní nošení při bolesti přední části chodidla (spadlá klenba, bolest v nártu).

H20

H20

Ortopedické vložky MEDICOVI-H20 jsou vhodné pro každodenní nošení v dámských lodičkách při bolestech chodidel.

T40

T40

Ortopedické MEDICOVI-T40 jsou vhodné zejména při bolestech paty (Patní ostruha, Plantární fasciitis), též při bolestech přední části chodidla. Roszroušená Skleróza, Diabetes.

T45

Extra komfort
T45

Ortopedické vložky MEDICOVI-T45 poskytují nejúčinnější úlevu od bolesti nártu, přední části chodidla, paty, kolen, kyčlí a zad. Vhodné pro: Roszroušená Skleróza, Diabetes (Diabetická noha).