Golfové vložky

Jak mohou vložky Medicovi zlepšit vaši golfovou hru?

  • Prevence bolesti paty, kolen, kyčlí a zad
  • Větší kontrola nad míčkem
  • Dynamická a statická rovnováha
  • Snížení únavy nohou a chodidel
  • Stabilizování patu
  • Vyvinutí hladšího a efektivnějšího švihu

Vylepšení rovnováhy

Každý, kdo někdy hrál golf, ví, že sebemenší nerovnováha nebo změna držení těla může mít obrovský dopad na golfový švih a přesný pat. Zlepšením celkové rovnováhy vašeho těla můžete tyto drobné nedokonalosti výrazně snížit.

Maximální kontrola nad golfovým míčkem závisí na minimálním pohybu a kývání, když golfovou hůl shazujete dolů, k dosažení skutečného odpalu. Stejný princip platí pro patování.

Ale lidské tělo je notoricky nepředvídatelné. I když můžete mít pocit, že jste dokonale vyvážení, můžete ve skutečnosti bojovat s problémy s rovnováhou způsobenými vašimi chodidly. Senzorické nervy ve vašich chodidlech vysílají signály do vašeho mozku, které určují, které svaly a šlachy ve vašem těle musí pracovat, aby si udržely rovnováhu. Ale když jsou tyto signály přerušeny slabostí a nevhodnou obuví, rovnováha se najednou stává problémem.

Snižte únavu nohou a chodidel a zlepšete tak svou celkovou hru


Přemýšlejte o své průměrné hře golfu. Jak dlouho trávíte chůzí? A jak dlouho trávíte stáním na místě, což je často pro vaše nohy těžší? Možná vás překvapí, že průměrné kolo zahrnuje stání asi 70% času.

Cokoli, co můžete udělat pro snížení únavy nohou a chodidel, když stojíte tak dlouho, by měla být jasná volba. A proto jsou vložky G40 tak důležité pro tisíce golfistů po celém světě

Jaké jsou následky tak dlouhého stání?

Zvýšená únava chodidel a nohou
Problémy s rovnováhou
Problémy s držením těla
Bolest
Snížená úroveň soustředění a koncentrace

Jak vložky Medicovi snižují únavu

Únava ve vašich chodidlech a nohou může způsobit řadu problémů, které mohou ovlivnit váš golf. Vypořádání se s tímto jediným problémem tedy může přinést rozsáhlá vylepšení vaší hry.

Vložky Medicovi G40 generují hydraulické tlakové vlny při každém pohybu. Tyto vlny stimulují nervy, svaly a šlachy na chodidlech a dokážou znovu nabít vaše chodidla pokaždé, když se začnete hýbat. Dokud budete mezi záběry chodit, vaše vložky vás udrží na vrcholu hry.

Stabilita

Delší odpal

Přesnější patování

G40

Ortopedické vložky G40 aktivně vylepšují centrum stability. Vyvinuté speciálně pro golfisty ve spolupráci s profesionálním trenérem Claus Valter.

G40

Size
Běžná cena1 710 Kč
/
Včetně daně.
Vyberte prosím svou velikost:
Size
Běžná cena1 710 Kč
/
Včetně daně. Doprava zdarma.
1 Pár

G40

Ortopedické vložky G40 aktivně vylepšují centrum stability. Vyvinuté speciálně pro golfisty ve spolupráci s profesionálním trenérem Claus Valter.

G40

Size
Běžná cena1 710 Kč
/
Včetně daně.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)