VLOŽKA DO PRACOVNÍ OBUVI A40
S nejvyšším komfortem

Zlepšení krevního oběhu Snížená únava​Odstranění bolesti paty, kolen, kyčlí a zad​Vysoký komfort

Bolest z dlouhodobého stání a chůze 


Moderní doba se pojí s pohodlím, nedostatkem pohybu a nadměrným sezením. Přesto jednou z nejčastějších příčin bolesti chodidel, nohou, kolen, kyčlí a zad bývá celodenní stání v práci. 

Dolní končetiny a záda jsou pravidelně vystavovány zvýšené námaze a únavě, což se může projevit jako pocit těžkých či neklidných nohou. Dostavuje se nepříjemné napětí, bolesti, mravenčení, brnění, pálení, případně i svědění. V důsledku přetížených partií se mohou objevit otoky, noční křeče či pocit chladu. ​Všechny části těla jsou navzájem propojeny. Chodidla jsou základem celého kinematického řetězce, který dále postupuje přes kotníky, kolena, kyčle k páteři. ​


Odborníci se shodují, že chybné postavení chodidel způsobuje nesprávné držení kotníků, kolen, boků, zad i krku. Tento „dominový efekt“ vede k dysbalanci celého těla. Svaly a šlachy se pak snaží stabilitu kompenzovat, což pro ně představuje námahu. Výsledkem je bolest. 

Produkty

Pracovní vložky do bot

A40

A40

Žádné jiné pracovní vložky nedokáží nabídnout tlumení bolesti jako vložky MEDICOVI-A40. Jsou vhodné pro práci ve stoje a při chůzi.