BěhTuristikaNordic Walking

"S vložkami MEDICOVI SPORT 100 jsem si o tři minuty zkrátila svůj osobní rekord na deset kilometrů​",

říká Nina Wolf.


,,Můj oddechový čas je výrazně kratší, nebolí mě už bedra a mé běžecké boty jsou méně opotřebované.“

,,Měli byste vyzkoušet, jak dobře se běhá s vložkami do bot. To musíte prostě zažít. Je to úplně jiný pocit z běhu a na zcela jiných principech.“

  1. Běh a rovnováha

  2. Vložky MEDICOVI-SPORT 100 byli vyvinuty zcela novou technologií, v níž hydraulický tlak zvyšuje rovnováhu těla, a to prostřednictvím posílení a urychlení senzorických informací ze senzorických nervů chodidel, podmíněných centrální nervovou soustavou (CNS).

  3. Rovnovážný systém dokáže v rámci těchto urychlených informací reagovat na výkyvy v lidském těle mnohem rychleji. Čím jsou tyto výkyvy menší, tím méně musíme ze sebe vydat síly a energie, abychom následné kolísání rovnováhy těla udrželi v blízkosti středové osy, ve směru běhu. To znamená, že musíme mít hodně energie, abychom zrychlili rychlost běhu.

    Oddechový čas

    Důvodem krátkého odpočinku Niny je velmi silná úleva od bolesti paty, kolen, boků a zad, které lze docílit jedině prostřednictvím vložek MEDICOVI-SPORT 100.

  4. MEDICOVI-SPORT 100 nabízí efektivní tlumení nárazu, při kterém se redukují zvláště poškozující síly zpětného rázu. Vložka MEDICOVI-SPORT 100 u běžecké obuvi zároveň tlumí nárazy, což je příčinou menšího opotřebení obuvi. To zpozorovala i samotná Nina. Dochází také k tomu, že vložka MEDICOVI-SPORT 100 efektivně a automaticky napomáhá systému pružnosti celého chodidla, a to především tím, že zabraňuje často jednostranné zátěži kolen, boků a zad. Vložky zároveň chrání a tlumí hydraulické tlakové vlny působící na nohu. 

Produkty

Běžecké vložky do bot

SPORT 100

SPORT 100

Ortopedické vložky MEDICOVI-SPORT 100 k okamžitému zlepšení stability. Vyvinuté speciálně pro sportovce. Úleva od bolesti chodidla, kolen, kyčlí a zad.